Tanzaniakodin postar Query
TanzaniaMaraSerengetiNyambureti: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Nyambureti, Serengeti, Mara: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Nyambureti, Serengeti, Mara
Qytet :Nyambureti
Rajon 2 :Serengeti
Rajon 1 :Mara
Vend :Tanzania
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :TZ-13
gjerësi :-1.82617
gjatësi :34.34043
Zona Koha :Africa/Dar_es_Salaam
Koha Koordinuar Universal :UTC+3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Nyambureti, Serengeti, Mara është e vendosur në Tanzania.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Nyambureti, Serengeti, Mara,None ©2014 kodin postar Query